Couples Promise Ring Silver Faith
-
2 Items available
-
6 Items available
-
3 Items available
-
5 Items available
-
2 Items available
-
3 Items available
-
3 Items available
-
2 Items available
-
6 Items available
-
2 Items available
-
2 Items available
-
5 Items available
-
1 Items available
-
6 Items available
-
6 Items available
-
1 Items available
-
1 Items available
-
2 Items available
-
2 Items available
-
3 Items available
-
5 Items available
-
1 Items available
-
4 Items available
-
1 Items available
-
5 Items available
-
4 Items available
-
3 Items available
-
6 Items available
-
2 Items available
-
6 Items available
-
6 Items available
-
1 Items available
-
4 Items available
-
1 Items available
-
4 Items available
-
1 Items available
-
1 Items available
-
5 Items available
-
6 Items available
-
2 Items available
-
5 Items available
-
1 Items available
-
3 Items available
-
6 Items available
-
3 Items available
-
1 Items available
-
2 Items available
-
1 Items available
-
3 Items available
| Width of the jewelry | 5.0 mm |
| Thickness | 1.8 mm |
| Metal / Material | 925 Silver |
| Ladies ring with stone | 0.005 ct x 12 ct W/Vs Zirconia |
| Certification | GL Certified |
| Colour | White |
| Brightness | AAAAA |
| Form | Around |
| Cut. | Very good |
| Total stone carat | 0.06 |
| Number of stones | 12 |
| Diameter | 1.0 mm |
We strongly recommend cleaning our jewelry by hand.
If you use any cleaning device, be sure to select a delicate or jewelry-safe mode to avoid scratching or damaging the materials. Air dry the jewelry completely before storing.
We offer a 30-day money back guarantee. If you are not satisfied, return the product for a full refund.


