Couples Promise Ring Silver & Diamonds Dream
-
6 Items available
-
6 Items available
-
5 Items available
-
1 Items available
-
6 Items available
-
5 Items available
-
5 Items available
-
2 Items available
-
5 Items available
-
3 Items available
-
4 Items available
-
3 Items available
-
5 Items available
-
5 Items available
-
6 Items available
-
6 Items available
-
4 Items available
-
6 Items available
-
6 Items available
-
3 Items available
-
2 Items available
-
6 Items available
-
1 Items available
-
1 Items available
-
6 Items available
-
6 Items available
-
6 Items available
-
5 Items available
-
4 Items available
-
3 Items available
-
2 Items available
-
5 Items available
-
2 Items available
-
6 Items available
-
6 Items available
-
4 Items available
-
3 Items available
-
4 Items available
-
4 Items available
-
4 Items available
-
1 Items available
-
1 Items available
-
4 Items available
-
5 Items available
-
1 Items available
-
3 Items available
-
2 Items available
-
6 Items available
-
5 Items available
| Width of the jewelry[?] | 4.5 mm |
| Thickness[?] | 1.6 mm |
| Metal / Material[?] | 925 Silver |
| Ladies ring with stone[?] | 3x 0.011 ct W/Vs Zirconia |
| Certification | GL Certified |
| Colour | White |
| Brightness | AAAAA |
| Form | Around |
| Cut. | Very good |
| Total stone carat | 0.036 |
| Number of stones | 3 |
| Diameter | 1.4 mm |
We strongly recommend cleaning our jewelry by hand.
If you use any cleaning device, be sure to select a delicate or jewelry-safe mode to avoid scratching or damaging the materials. Air dry the jewelry completely before storing.
We offer a 30-day money back guarantee. If you are not satisfied, return the product for a full refund.


