Couples Promise Ring Silver Bullet
-
2 Items available
-
1 Items available
-
2 Items available
-
1 Items available
-
4 Items available
-
5 Items available
-
6 Items available
-
4 Items available
-
2 Items available
-
6 Items available
-
5 Items available
-
4 Items available
-
6 Items available
-
2 Items available
-
4 Items available
-
4 Items available
-
4 Items available
-
2 Items available
-
3 Items available
-
2 Items available
-
3 Items available
-
4 Items available
-
3 Items available
-
1 Items available
-
3 Items available
-
4 Items available
-
2 Items available
-
1 Items available
-
4 Items available
-
5 Items available
-
4 Items available
-
3 Items available
-
1 Items available
-
3 Items available
-
6 Items available
-
4 Items available
-
1 Items available
-
2 Items available
-
5 Items available
-
2 Items available
-
2 Items available
-
1 Items available
-
6 Items available
-
1 Items available
-
5 Items available
-
5 Items available
-
2 Items available
-
1 Items available
-
2 Items available
| Width of the jewelry[?] | 4.0 mm |
| Thickness[?] | 1.9 mm |
| Metal / Material[?] | 925 Silver |
| 1x Zircon | |
| Certification | GL Certified |
| Colour | White |
| Brightness | AAAAA |
| Form | Around |
| Cut. | Very good |
| Carat | 0.005 |
| Number of stones | 1 |
| Diameter | 1.0 mm |
We strongly recommend cleaning our jewelry by hand.
If you use any cleaning device, be sure to select a delicate or jewelry-safe mode to avoid scratching or damaging the materials. Air dry the jewelry completely before storing.
We offer a 30-day money back guarantee. If you are not satisfied, return the product for a full refund.


