Couple Ring Classic Step
-
1 Items available
-
6 Items available
-
1 Items available
-
4 Items available
-
3 Items available
-
1 Items available
-
4 Items available
-
2 Items available
-
3 Items available
-
2 Items available
-
5 Items available
-
1 Items available
-
3 Items available
-
2 Items available
-
3 Items available
-
3 Items available
-
5 Items available
-
2 Items available
-
4 Items available
-
2 Items available
-
4 Items available
-
4 Items available
-
5 Items available
-
3 Items available
-
5 Items available
-
3 Items available
-
5 Items available
-
4 Items available
-
5 Items available
-
1 Items available
-
4 Items available
-
2 Items available
-
3 Items available
-
6 Items available
-
6 Items available
-
3 Items available
-
2 Items available
-
2 Items available
-
3 Items available
-
1 Items available
-
3 Items available
-
6 Items available
-
3 Items available
-
6 Items available
-
1 Items available
-
6 Items available
-
5 Items available
-
2 Items available
-
3 Items available
| Scope | 6.0 mm |
| Metal / Material | 925 Silver |
| Profiles | B |
| Surface area | Sandblasted |
| Thickness | 1.6 mm |
| Ladies ring with stone | Diamond |
| Certification | GL Certified |
| Colour | H |
| Brightness | US |
| Form | Around |
| Cut. | Excellent |
| Carat | 0.01 |
| Number of stones | 1 |
| Diameter | 1.3 mm |
We strongly recommend cleaning our jewelry by hand.
If you use any cleaning device, be sure to select a delicate or jewelry-safe mode to avoid scratching or damaging the materials. Air dry the jewelry completely before storing.
We offer a 30-day money back guarantee. If you are not satisfied, return the product for a full refund.


