Couple Ring Pretty Spark Pair
-
3 Items available
-
1 Items available
-
2 Items available
-
4 Items available
-
3 Items available
-
4 Items available
-
5 Items available
-
4 Items available
-
6 Items available
-
4 Items available
-
1 Items available
-
5 Items available
-
1 Items available
-
4 Items available
-
4 Items available
-
2 Items available
-
4 Items available
-
4 Items available
-
1 Items available
-
5 Items available
-
4 Items available
-
4 Items available
-
1 Items available
-
2 Items available
-
3 Items available
-
3 Items available
-
1 Items available
-
5 Items available
-
4 Items available
-
3 Items available
-
6 Items available
-
3 Items available
-
6 Items available
-
3 Items available
-
1 Items available
-
5 Items available
-
2 Items available
-
1 Items available
-
2 Items available
-
5 Items available
-
1 Items available
-
5 Items available
-
1 Items available
-
2 Items available
-
3 Items available
-
5 Items available
-
6 Items available
-
5 Items available
-
4 Items available
| Width of the jewelry | 3.5 mm |
| Thickness | 1.8 mm |
| Solid | Yes |
| Ladies Ring Sizes | Click to edit |
| Men's Ring Sizes | Click to edit |
| Metal / Material[?] | 925 Silver |
| Accent Color | Black |
| Ladies ring with stone | Zircon |
| Certification | GL Certified |
| Colour | White |
| Brightness | AAAAA |
| Form | Around |
| Cut. | Very good |
| Total stone carat | 0.055 |
| Number of stones | 11 |
| Diameter | 1.0 mm |
We strongly recommend cleaning our jewelry by hand.
If you use any cleaning device, be sure to select a delicate or jewelry-safe mode to avoid scratching or damaging the materials. Air dry the jewelry completely before storing.
We offer a 30-day money back guarantee. If you are not satisfied, return the product for a full refund.


